JUST EAT anvender cookies til at forbedre din brugeroplevelse og til at gøre det muligt for dig at bestille mad. Hvis du fortsætter brugen af hjemmesiden, antager vi, at du er indforstået med og accepterer at modtage cookies fra JUST EAT hjemmesiden. Hvis du ønsker det, kan du ændre dine cookie-indstillinger i din browser på ethvert tidspunkt. Læs vores cookiebetingelser for mere information her.

Kontakt JUST EAT


adresse

JUST EAT
Lyngbyvej 20
2100 København Ø

phone

+45 7020 8684 (For kunder)

+45 7020 8590 (For restauranter)

Drejer din henvendelse om en ordre?

Den hurtigeste måde er at kontakte restauranten direkte. Da det er restauranten der laver din mad, ved de bedst hvornår den ankommer eller mangler ved den. Du finder restaurantens nummer på ordrebekræftelsen sendt per email.

Er du en samarbejdspartner eller leverandør?

Kan du se muligheder i et samarbejde med JUST EAT, er du meget velkommen til at kontakte os på telefon 7020 8590 eller marketing@just-eat.dk.

Er du restaurantør?


Ønsker du at høre om hvordan kan du optimere dit salg ved hjælp af JUST EAT, kan du ringe til os og aftale et uforpligtende møde med en af vores konsulenter. Læs mere her



Teamet

Carsten

Carsten Boldt

Managing Director

Email: carsten.boldt@just-eat.dk

Phone:

Morten

Morten Belling

Finance Director

Email: morten.belling@just-eat.dk

Phone:

Peter

Peter Tranberg

Marketing Director

Email: peter.tranberg@just-eat.dk

Phone:

Kristian

Kristian Brønsbjerg

Sales Director

Email: kristian.bronsbjerg@just-eat.dk

Phone:

Philip

Philip Hinrichsen

Operations Director

Email: philip.hinrichsen@just-eat.dk

Phone:

Jesper

Jesper Jakobsen

Delivery Director

Email: jesper.jakobsen@just-eat.dk

Phone:

Salgsafdelingen

Alex

Alexander Shipillis

Salgschef, QSR

Email: alex@just-eat.dk

Phone: +45 2887 8510

Morten

Morten Nielsen

Account Manager, Øst

Email: morten.nielsen@just-eat.dk

Phone: +45 2887 8509

Michael

Michael Holm

Account Manager, Øst

Email: michael.holm@just-eat.dk

Phone: +45 2887 8505

Mathias

Mathias Mide

Account Manager, Fyn

Email: mathias.mide@just-eat.dk

Phone: +45 4199 9649

Sebastian

Sebastian Scheibel

Account Manager, Øst

Email: sebastian.scheibel@just-eat.dk

Phone: +45 2887 8515

Martin

Martin Dupont

Account Manager, Vest

Email: martin.dupont@just-eat.dk

Phone: +45 2887 8508

Mathias

Mathias Fabricius Schmidt

Account Manager, Vest

Email: mathias.schmidt@just-eat.dk

Phone: +45 2887 8501

Duyen

Duyen Phuong Nguyen

Business Development Executive

Email: duyen.nguyen@just-eat.dk

Phone:


Brug for hjælp?

Hverdage: 9:00 - 23:00
Weekend: 11:00 - 23:00