Chop' n wok

Popular Dishes
Poser
Drikkevarer
Chop´n Box
Dagens Suppe

Popular Dishes

Poser

Hvis du ønsker din ordre bliver leveret i en pose, bedes du tilføje den til kurven
4,00 kr.
Adds the product to the basket

Drikkevarer

10,00 kr.
Adds the product to the basket

Chop´n Box

Dagens Suppe

25,00 kr.
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

3,5
out of 47 reviews

Anonymous

Sunday, 09 January 2022
Food
Delivery

Casper Sort Nielsen

Saturday, 08 January 2022
Food
Delivery

Bente Thornsohn Madsen

Monday, 29 November 2021
Food
Delivery

Mikkel Meldgaard

Friday, 23 July 2021
Food
Delivery
Lækkert som altid! flink Chauffør der afleverede! hurtig levering (bor langt væk)

Stephan K Jensen

Wednesday, 14 July 2021
Food
Delivery
Godt som altid

Stephan K Jensen

Tuesday, 06 July 2021
Food
Delivery
Super lækkert mad og stadig meget varm ved modtagelsen. Top doller :-)

Ivaylo Gichev

Sunday, 20 June 2021
Food
Delivery

Leonardo Ghizoni

Saturday, 12 June 2021
Food
Delivery

Mateusz Prazmo

Saturday, 29 May 2021
Food
Delivery

Jakub

Sunday, 09 May 2021
Food
Pickup Time
Dårlig mad
* Note from JUST EAT: This order was placed on a Sunday. Delivery times are generally a little longer on a Sunday due to the large number of orders.

Delivery times

Monday
11:00 - 20:20
Tuesday
11:00 - 20:20
Wednesday
11:00 - 20:20
Thursday
11:00 - 20:20
Friday
11:00 - 20:20
Saturday
11:00 - 20:20
Sunday
11:00 - 20:20

Payment methods

Colophon

Chop' n wok
Reberbansgade 12A, st. th
9000 Aalborg